КМДА «За» створення ОСББ в нашому будинку!

Новина тижня. Отримавши дані БТІ про власників приміщень в нашому будинку, ми помітили, що дві квартири в будинку належать Київській міській державній адміністрації. Очевидно, вони були передані КМДА забудовником в якості пайового внеску на розвиток інфраструктури.

Відповідно, ми зробили письмовий запит до КМДА щодо її відношення (як співвласника нашого будинку) до створення ОСББ та щодо порядку комунікації з цього питання.

Дуже швидко, всього через 6 днів, ми отримали відповідь: КМДА підтримує створення ОСББ в нашому будинку(!) Дивіться копію фрагмента відповіді КМДА нижче.

Примітно, що під час попереднього письмового опитування в липні 2016 року (коли опитувальники протягом місяця знаходились біля конс’єржів) по обох вказаних квартирах хтось проставив відмітки про бажання продовжити роботу з ЖЕКом. Відповідно, ці голоси «проти» ОСББ виявилися несправжніми. Підробленими.

Виходячи з цього, ми критично переглянули всі голоси, подані в опитувальниках «проти» ОСББ, та відкоригували нашу статистику у всіх випадках, де були сумніви щодо справжності таких голосів. Ці квартири було переведено в категорію тих, що «не визначилися».

На зараз, статистика щодо відношення в будинку до ОСББ виглядає так:

screenshot_3

 

 

 

Фрагмент відповіді КМДА на наш запит

screenshot_1

* * *
Запрошуємо обговорити цю статтю на нашій сторінці в мережі Фейсбук
* * *
Інша цікава стаття – чому у ЖЕКу збільшується заборгованість за послуги – “Що нас чекає цією зимою (причини, наслідки і що робити)”

* * *