Приорітети ОСББ

Приорітети діяльності ОСББ
будинку Дегтярівська 25а, корпус 1, в м.Києві

П Р О Е К Т
(постійно редагується та доповнюється)

Головні положення

  • Фокусування на обслуговуванні будинку та прибудинкової території. Відмова від посередництва в послугах з опалення, подачі та відведення води, електрики – шляхом укладення індивідуальних прямих договорів між власниками квартир та комунальними організаціями.
  • Мінімізація витрат на функціонування ОСББ 1) задля зменшення тарифу на обслуговування та 2) збільшення ресурсів на благоустрій будинку. Зокрема, відсутність офісу, відмова від фіксованих зарплат (замість цього – погодинна та проектна оплата роботи всіх працівників), відмова від постійної зайнятості працівників на користь платних послуг від жителів будинку та сторонніх організацій (чи підприємців), зокрема і для зменшення податків на зарплату.
  • Публічна діяльність. Всі документи ОСББ, господарські та фінансові операції, а також всі звіти мають бути доступними через інтернет.
  • Протипожежна охорона. Людські життя та здоров’я – найцінніше, що в нас є. Квартири в нашому будинку для більшості з нас – найбільша інвестиція в житті. Тому, будинок обов’язково повинен мати дуже гарну систему протипожежної охорони.
  • Контроль та догляд за прибудинковою територією – задля безпеки жителів та будинку, вирішення “паркувальної” проблеми. Теперішня захаращеність двору автомобілями створює проблему для в’їзду на територію спеціалізованого транспорту (пожежної машини, “швидкої допомоги” чи машини для вивезення сміття).
  • Приорітет власникам квартир в прийомі на роботу до ОСББ чи у виконанні поточних завдань. Жителі будинку будуть більш сумлінно відноситись до роботи на благо свого майна, ніж сторонні працівники. Також, це відповідає принципу максимізації благ від діяльності ОСББ для власників квартир. До того ж, людина, яка живе поруч з роботою, буде схильна утримуватись від зловживань на робочому місці.
  • Колективна робота. Залучення до діяльності якнайбільшої кількості жителів будинку. Кожен, хто висловлює побажання чи ідею, приймає активну участь в її реалізації.
  • Приорітет технічних можливостей над людським фактором. Якісне відеоспостереження, протипожежна охорона та сигналізація, нагляд за територією, онлайн голосування, публічні тендери, максимальне впровадження електронної комунікації, тощо.

(Залишайте Ваші коментарі на цій сторінці чи направляйте їх на електронну адресу cosmopolitan.kiev.ua@gmail.com)

* * *
Також запрошуємо до обговорення на нашу сторінку в мережі Facebook