Завдання ОСББ

Завдання ОСББ (на найближчий рік після створення)

На русском языке эту страницу можно почитать здесь

П Р О Е К Т
(публікується з метою обговорення, постійно редагується та доповнюється, всі дані терміни та цифри – оціночні)

1) Зниження тарифу на обслуговування будинку та прибудинкової території принаймні на 20%. В першу чергу, за рахунок припинення оплати, ПДВ, податку на прибуток та перерахування прибутку власникам ЖЕКу.

2) Відновлення подачі в будинок гарячої води;

3) Перехід на індивідуальні договори з «КиївЕнерго» з метою уникнути залежності від злосних неплатників за опалення.

4) Приватизація прибудинкової території. Це необхідно задля попередження небажаної забудови поруч з будинком. Під час приватизації спробуємо розширити прибудинкову територію – в першу чергу, за рахунок сусідньої новобудови-довгобуду.

5) Створення / модернізація / налаштування сучасної протипожежної системи в будинку.

6) Налаштування якісної системи відеоспостереження в будинку та у дворі.

7) Облаштування сучасного спортивного майданчика для дітей – на теперішньому місці поруч з трансформаторною станцією чи деінде (футбол, баскетбол, волейбол, турнік, шведська стінка, інше).

8) Облаштування спортивного куточка для дорослих (турнік, бруси, шведська стінка – мінімум, можливо, прості тренажери). Місце – сподіваємось, з’явиться після розширення прибудинкової території.

9) Запровадження контролю за опаленням та використанням електрики в місцях загального користування (МЗК). Встановити необхідні лічильники, опублікувати відповідні дані – з метою мінімізації вказаних непродуктивних витрат.

10) Розвиток онлайн (інтернет) послуг – оплата внесків на утримання будинку в режимі онлайн, створення системи звітів про діяльність ОСББ, реалізація системи онлайн голосування жителів будинку тощо.

11) Створення сучасної пропускної системи у двір будинку.

12) Встановлення загальнобудинкових фільтрів очистки води, що подається в будинок від “Київводоканалу” (після проведення її комплексного аналізу)

Важливо: для реалізації вказаних завдань співвласникам будинку не буде необхідності сплачувати додаткові внески. Всі вказані витрати будуть сплачені з звичайних поточних внесків на обслуговування будинку.

* * *
Запрошуємо до обговорення на нашу сторінку в мережі Facebook